NAŠE BALERINE KLARA JERINIĆ I PAULA STANKOVIĆ U BOŽIĆNOJ BAJCI ORAŠAR

ORAŠAR


ORAŠAR

Šest od predviđenih petnaest izvedbi „Orašara“ imala je prilike vidjeti publika u našem gradu koja nije skrivala oduševljenje. Ideja je potekla iz Umjetničke škole Luka Sorkočević, a predstavu je režirao ravnatelj KMD Paolo Tišljarić. U „Orašaru“ igra deset glumaca i čak pedeset malih i velikih balerina i baletana, a za sve izvedbe karte su rasprodane. Među mladim plesačicama su i naše izvrsne učenice Klara Jerinić iz 1. C razreda i Paola Stanković iz 1. A razreda. Pogledajte prilog o ovom lijepom božićnom daru dubrovačkoj publici. https://www.instagram.com/tv/CWfVHjot1uo/?utm_source=ig_web_copy_link

 

Ul. Frana Supila 3, 20000, Dubrovnik

+385 (20) 432 569

tajnistvo@gimnazija-dubrovnik.hr

Facebook

Instagram

Developed by KlikIT | Design by Božo Prlenda