Vremenik natjecanja i smotri u školskoj godini 2019./2020

VREMENIK ŠKOLSKIH, ŽUPANIJSKIH I DRŽAVNIH NATJECANJA


VREMENIK ŠKOLSKIH, ŽUPANIJSKIH I DRŽAVNIH NATJECANJA

Agencija za odgoj i obrazovanje objavila je vremenik za provedbu natjecanja i smotri učenika/ca osnovnih i srednjih škola u Republici Hrvatskoj u školskoj godini 2019./2020. Pozivamo sve učenike da se nastavno na vlasite interese i sposobnosti uključe u natjecanja. Sudjelovanjem na natjecanjima učenicima se omogućava razvoj sklonosti, sposobnosti i iskazivanje zanimanja za određena područja. Natjecanja i smotre provode se na tri razine, školskoj, županijskoj i državnoj. Svrha natjecanja i smotri je predstavljanje rezultata rada, znanja, vještina, sposobnosti i kompetencija učenika/ca i njihovih mentora/ic na određenom području.

VREMENIKA NATJECANJA I SMOTRI U ŠK. GODINI 2019./2020.

r..

NAZIV NATJECANJA/ SMOTRE

TAJNIK/TAJNICA NATJECANJA/

SMOTRE

ŠKOLSKA RAZINA

ŽUPANIJSKA RAZINA

DRŽAVNA RAZINA

 

 

1.

LiDraNo - literarno, novinarsko i dramsko-scensko stvaralaštvo

dr. sc. Srećko Listeš

do 31. siječnja 2020. (petak); općinska/gradska do 13. veljače 2020. (četvrtak)

9. – 13. ožujka 2020.

(ponedjeljak – petak)

20. – 24. travnja 2020.

(ponedjeljak – petak)

 

2.

Natjecanje iz hrvatskoga jezika

dr. sc. Marijana Češi

11. veljače 2020.

(utorak)

20. ožujka 2020.

(petak)

4. – 6. svibnja 2020.

(ponedjeljak – srijeda)

3.

Natjecanje iz engleskoga jezika

Izabela Potnar Mijić, prof.

23. siječnja 2020.

(četvrtak)

3. ožujka 2020.

(utorak)

6. – 8. travnja 2020.

(ponedjeljak – srijeda)

4.

Natjecanje iz njemačkoga jezika

Marko Javorina, prof.

20. siječnja 2020.

(ponedjeljak)

19. veljače 2020.

(srijeda)

30. ožujka – 1. travnja 2020.

(ponedjeljak – srijeda)

5.

Natjecanje iz francuskoga jezika

Kristina Pirs, prof.

21. siječnja 2020.

(utorak)

20. veljače 2020.

(četvrtak

2. – 4. travnja 2020.

(četvrtak - subota)

6.

Natjecanje iz talijanskoga jezika

Marija Puškarić, prof.

21. siječnja 2020.

(utorak)

20. veljače 2020.

(četvrtak

2. – 4. travnja 2020.

(četvrtak - subota)

7.

Natjecanje iz španjolskoga jezika

Cvjetanka Božanić, prof.

21. siječnja 2020.

(utorak)

20. veljače 2020.

(četvrtak)

2. – 4. travnja 2020.

(četvrtak - subota)

8.

Natjecanje iz latinskoga i grčkoga jezika

Tonći Maleš, prof.

30. siječnja 2020.

(četvrtak)

5. ožujka 2020.

(četvrtak)

6. – 8. travnja 2020.

(ponedjeljak – srijeda)

 

NAZIV NATJECANJA/ SMOTRE

TAJNIK/TAJNICA NATJECANJA/

SMOTRE

ŠKOLSKA RAZINA

ŽUPANIJSKA RAZINA

DRŽAVNA RAZINA

9.

Natjecanje iz matematike

Vesko Nikolaus, univ. spec. educ.

 

27. siječnja 2020.

(ponedjeljak)

 

4. ožujka 2020.

(srijeda)

 

23. – 25. travnja 2020.

(četvrtak – subota)

 

 

10.

 

Natjecanje iz fizike

dr. sc. Verica Jovanovski

 

22. siječnja 2020.

(srijeda)

 

16. ožujka 2020.

(ponedjeljak)

 

20. – 23. travnja 2020.

(ponedjeljak – četvrtak)

 

11.

Natjecanje iz kemije

mr. Olgica Martinis

 

4. veljače. 2020.

(utorak)

 

19. ožujka 2020.

(četvrtak)

 

27. – 30. travnja 2020.

(ponedjeljak – četvrtak)

 

12.

Natjecanje iz biologije

Lydia Lugar, prof.

 

7. veljače. 2020.

(petak)

 

23. ožujka 2020.

(ponedjeljak)

 

6. – 9. svibnja 2020.

(srijeda – subota)

 

13.

Natjecanje iz geografije

Sonja Burčar, prof.

 

12. veljače 2020.

(srijeda)

 

18. ožujka 2020.

(srijeda)

 

11. – 13. svibnja 2020.

(ponedjeljak – srijeda)

14.

Natjecanje iz astronomije

mr. sc. Ivana Kuhta-Bogić

17. siječnja 2020.

(petak)

18. veljače 2020.

(utorak)

13. – 15. svibnja 2020.

(srijeda – petak)

15.

Natjecanje iz informatike

Krešimir Malnar, mag. inf. et math.

 

24. siječnja 2020.

(petak)

 

14. veljače 2020.

(petak)

 

24. – 27. ožujka 2020.

(utorak – petak)

16.

Natjecanje iz

povijesti

Timur Križak, prof.

5. veljače 2020.

(srijeda)

17. ožujka. 2020.

(utorak)

28. – 30. travnja 2020.

(utorak – četvrtak)

 

 

Ul. Frana Supila 3, 20000, Dubrovnik

+385 (20) 432 569

gimnazija-dubrovnik@du.t-com.hr

Developed by KlikIT | Design by Božo Prlenda