VJEŽBA EVAKUACIJE

U četvrtak 12. prosinca 2019. u 17.55 Gimnazija Dubrovnik organizirala vježbu evakuacije

U četvrtak  12. prosinca 2019. u 17.55 Gimnazija Dubrovnik organizirala vježbu evakuacije

S ciljem jačanja svijesti kod učenika o realnim opasnostima u svakodnevnim događanjima i preventivnom djelovanju, Gimnazija Dubrovnik je u suradnji sa Službom civilne zaštite i PU Dubrovnik večeras provela vježbu evakuacije. Prema planu evakuacije, učenici su u najkraćem mogućem vremenu napustili učionicu i školu te se našli na mjestu okupljanja Lazareti. Iako vježba nije bila najavljena, čitava škola evakuirana je za manje od 4 minute, dok su djelatnici PU Dubrovnik osiguravali sigurnost prometa prilikom dolaska učenika na mjesto okupljanja.
Pohvaljujemo sve učenike i nastavnike naše škole koji su sudjelovali u ovoj važnoj vježbi evakuacije, kao i djelatnike PU Dubrovnik i voditeljicu Službe civilne zaštite Dubrovnik, Anu Miličić koji su nam puno pomogli kako bi sve proteklo u najboljem redu..