Gimnazijalci pobjednici Gradskog natjecanja mladih Hrvatskog Crvenog križa u Dubrovniku

POBJEDNIČKA EKIPA GIMNAZIJE DUBROVNIK

Učenici Gimnazije Dubrovnik Marin Frka, Stjepko Raguž, Antoneta Gončin , Leonarda Zorić , Paola Trojić i Toni Matana uz volontersku pomoć Francesce Gončin, Karle Krmek, Ivana Babića i bivše učenice Karle Zuanić s mentoricom Majom Sambrailo Ivanković pobjednici su Gradskog natjecanja mladih Hrvatskog Crvenog križa u Dubrovniku koje je održano 7.ožujka 2020. u Sportskoj dvorani u Gospinom polju. Na natjecanju je sudjelovalo trinaest ekipa iz osnovnih škola i devet ekipa iz srednjih škola.
Pobjedničke ekipe iz Osnovne škole Lapad i iz Gimnazije Dubrovnik nastupit će na Međužupanijskom natjecanju mladih Hrvatskog Crvenog križa, Dubrovačko-neretvanske i Splitsko-dalmatinske županije, koje se ove godine organizira u Dubrovniku, 4. travnja. Čestitamo svima!