UPUTE UČENICIMA

U ponedjeljak, 16. ožujka učenici pristupaju virtualnim učionicama na sustavu Office 365 za škole. Poveznice za pristupanje svakom razredu nalaze se u rubrici Dokumenti/Razno. Klikom na svoj razred otvorit će se aplikacija Teams te je potrebno odabrati Radije koristi aplikaciju na webu koja će vas odvesti u virtualnu učionicu vašeg razreda, ukoliko ste već dodani. Ako još niste u njoj potrebno je unijeti korisničko ime i zaporku za pristup. Zaporke za pristup ste već dobili od razrednika ili administratora. Ukoliko netko još nema zaporku za pristup moći će ju dobiti do 10:00 sati u ponedjeljak u uredu administratora ili od razrednika . Od razrednika ćete u virtualnim učionicama dobiti upute o obavezama i ponašanju tijekom on-line nastave. Od 10:00 do 13.00 sati testirat će se razredi s predmetnim nastavnicima.

Pored ovih tehničkih aktivnosti učenici 1., 2. i 3. razreda trebaju pogledati snimljene on-line materijale prema rasporedu i na način kojeg će saznati od razrednika.

Osim rada u virtualnim učionicama, maturanti će pratiti nastavu na Sportskoj TV prema sljedećem rasporedu: 12:45 – 14:00: MAT, HRV, GEO, ENG, NJEM

Sve dodatne informacije pratite na web stranici škole.