Filip Bašica izabran za predstavnika Dubrovačko-neretvanske županije u Nacionalno vijeće učenika Republike Hrvatske

NVRUH


NVRUH

30.11.2020. gimnazijalac Filip Bašica, učenik 3. E razreda, prirodoslovno-matematičkog programa, izabran je za predstavnika Dubrovačko-neretvanske županije u Nacionalno vijeće učenika Republike Hrvatske — NVURH. NVURH je tijelo koje omogućuje učenicima osnovnih i srednjih škola aktivno uključivanje u osmišljavanju školskog života, djeluje kao predstavničko tijelo učenika osnovnih i srednjih škola te kao savjetodavno tijelo Ministarstva znanosti i obrazovanja koje pridonosi poboljšanju kvalitete obrazovnoga sustava Republike Hrvatske. Vijeće se sastoji od 21 člana — po jedan član iz svake županije i Grada Zagreba.

Filip Bašica izabran je putem online glasovanja između 18 kandidata koje je predložila svaka škola Dubrovačko-neretvanske županije.

Čestitamo Filipu!

 

Ul. Frana Supila 3, 20000, Dubrovnik

+385 (20) 432 569

gimnazija-dubrovnik@du.t-com.hr

Developed by KlikIT | Design by Božo Prlenda