TIJANA STOJANOVIĆ DOBITNICA POSEBNOG PRIZNANJA NAGRADE

POSEBNO PRIZNANJE ZA PROMICANJE TOLERANCIJE I ŠKOLA BEZ NASILJA DODJELJENO MATURANTICI NAŠE ŠKOLE


POSEBNO PRIZNANJE ZA PROMICANJE TOLERANCIJE I ŠKOLA BEZ NASILJA DODJELJENO MATURANTICI NAŠE ŠKOLE

Preponosni smo objaviti kako je našoj maturantici Tijani Stojanović dodijeljeno posebno priznanje u sklopu Godišnje nagrade “Luka Ritz” za promicanje tolerancije i škola bez nasilja za školsku godinu 2021./2022. Nagrade i priznanja dobitnicima će uručiti ministar znanosti i obrazovanja prof.dr.sc. Radovan Fuchs i predsjednica Povjerenstva za dodjelu Nagrade “Luka Ritz” gđa Suzana Ritz 13. lipnja 2022. u 11 sati u MZO, Zagreb. Bravo Tijana! Ti si uvijek bila prva na koju smo se uvijek mogli osloniti. ❤️❤️❤️Čestitamo!

Ul. Frana Supila 3, 20000, Dubrovnik

+385 (20) 432 569

tajnistvo@gimnazija-dubrovnik.hr

Facebook

Instagram

Developed by KlikIT | Design by Božo Prlenda