ŠKOLSKA SPORTSKA NATJECANJA

Poštovani školski sportašice i sportaši

Imamo najavu da će se ove školske godine održati međuškolska natjecanja i to po slijedećem kalendaru:

SREDNJE ŠKOLE I. polugodište

Stolni tenis - mladići / djevojke XI. 2021.

Badminton - mladići / djevojke XI. 2021.

Kros - mladići / djevojke XI. 2021.

Futsal- mladići/djevojke XI. i XII. 2021.

Šah - mladići / djevojke XII. 2021.

Plivanje - mladići/djevojke XII. 2021.

II. polugodište

Košarka - mladići / djevojke I. i II. 2022.

Odbojka - mladići /djevojke III. 2022.

Rukomet - mladići / djevojke III. 2022.

Atletika - mladići / djevojke IV. 2022.

Školske sekcije nemaju treninge nego će se okupiti pred natjecanje, a treninzi se odvijaju u klubovima u kojima su naši učenici aktivni članovi.

U sportovima u kojima je veliki interes napravit ćemo natjecanje ili zajednički trening za izbor ekipe.

Do kraja rujna trebamo prijaviti ekipe (ne poimenično nego samo imamo li ekipu ili ne) koje će nastupiti ove školske godine.

Pozivam sve koji treniraju neki od školskih sportova (ili su donedavno trenirali) i koji žele nastupiti za školu da se okupe, porazgovaraju o sastavu ekipe u svom sportu i mene obavijeste da imamo ekipu za nastup. To napravite do kraja tjedna, najkasnije  ponedjeljka.

Ja sam u školi ovoga tjedna u maloj smjeni od 14 do 18 sati u dvorani ili zbornici. U ponedjeljak ću doći na prvi veliki odmor u veliku smjenu  (ispred dvorane) i tada se možemo dogovoriti detaljno od sporta do sporta.

tajnik ŠŠD Gimnazijalac, Vlaho Zlošilo