DAN BRANITELJA GRADA DUBROVNIKA

HVALA SPECIJALNOJ JEDINICI POLICIJE GROF


HVALA SPECIJALNOJ JEDINICI POLICIJE GROF

Dan branitelja Dubrovnika obilježili smo zajedno s Udrugom specijalne jedinice policije Grof. SJP Grof organizirala je radionice na kojima su učenici imali priliku vidjeti kratke isječke borbi pripadnika SJP Grof iz Domovinskog rata, čuti sjećanja na ratna zbivanja te su na temelju fotografija sami dali svoja viđenja povijesnih događaja. Ovaj dirljiv i potresni pristup obradi teme Domovinskog rata ostavio nas je bez riječi i sa suzom u oku. Dragi naši poginuli branitelji, počivajte u miru i molite za nas. ❤️

07.12.2021. | 09:17 | objavio: tajništvo

DANA BRANITELJA GRADA DUBROVNIKA

Ul. Frana Supila 3, 20000, Dubrovnik

+385 (20) 432 569

tajnistvo@gimnazija-dubrovnik.hr

Facebook

Instagram

Developed by KlikIT | Design by Božo Prlenda