O ČEMU SVE PIŠEMO

Održana završnica Foruma mladih Grada Dubrovnika


Održana završnica Foruma mladih Grada Dubrovnika

Nakon intenzivnih priprema s mentoricama profesoricama Matildom Perković i Lucijanom Pendo, gimnazijalci su svoje radove predstavili na završnoj priredbi Foruma mladih Grada Dubrovnika.

Na Forumu, posvećenom književnosti mladih, "O čemu sve pišemo" sedam učenika Gimnazije Dubrovnik čitalo je svoje književne radove. Riječ je o učenicima prvih razreda: Lani Cvjetović, Dori Vuinac i Marku Marketu, učenicima trećih razreda: Lauri Curić, Hani Hebib i Martinu Baći te učeniku četvrtog razreda Davideu Criscuolu. Forum je održan u srijedu, 26. 10. u Saloči od zrcala. Bravo!

31.10.2022. | 12:48 | objavio: tajništvo

O ČEMU SVE PIŠEMO

Ul. Frana Supila 3, 20000, Dubrovnik

+385 (20) 432 569

tajnistvo@gimnazija-dubrovnik.hr

Facebook

Instagram

Developed by KlikIT | Design by Božo Prlenda