GIMNAZIJALCI I GIMNAZIJALKE PRVACI I DOPRVAKINJE HRVATSKE U VATERPOLU

BRAVO VLAHO, ZVONIMIR, MARO, NIKOLA, NIKA, EMA I MARA


BRAVO VLAHO, ZVONIMIR, MARO, NIKOLA, NIKA, EMA I MARA

Izvrsni rezultati naših vaterpolistica i vaterpolista u VK Jug.

Juniori Juga prvaci su Hrvatske! Titulu najboljih juniora osvojili su u finalu pobjedivši VK Primorje EB rezultatom 18:11. U odličnoj utakmici na gruškom bazenu među mladim Jugašima su i gimnazijalci Vlaho Pavlić koji je postigao 3 pogotka, Zvonimir Miloglav upisao se kao strijelac 2 pogotka te Maro Šušić i Nikola Balić. Čestitamo cijelom klubu.

Naše vaterpolistice ŽVK Jug postale su doprvakinje Hrvatske!

Dubrovkinje su osvojile drugo mjesto s boljom gol razlikom +21 kada je pogodak naše gimnazijalke Nike Alamat za 5:2 dvije minute prije kraja odlučio pitanje pobjednica.Čestitamo gimnazijalkama Niki Alamat, Emi Hanzi i Mari Sebastijan te cijelom klubu.