DAN OTVORENIH VRATA GIMNAZIJE DUBROVNIK

OBILJEŽILI SMO DAN ŠKOLE


OBILJEŽILI SMO DAN ŠKOLE

Danas, 2. veljače na Kandeloru, obilježili smo Dan škole smotrom Dan otvorenih vrata Gimnazije Dubrovnik. Bogat program kojeg su pripremili gimnazijalci sa svojim profesorima kako bi što bolje predočili život jednog gimnazijalca u našoj školi oduševio je preko 200 učenika završnih razreda osnovnih škola koji su nas danas posjetili. Program je trajao cijelo jutro do 13.00 sati, a sadržavao je brojne radionice i prezentacije. Tako su osnovnoškolci mogli upoznati svijet fizike kroz pokuse, okušati se u radionici Real English, određivati fizikalno-kemijske parametre morske vode, saznati što je to Zvučna slika, obići školski vrt i čuti kako je bilo posjetiti Park prirode Papuk. Svih ih je, kao i prethodnih godina, vrlo dojmila radionica hrvatskog jezika Teški grafiti-lagane misli, prošetali su kroz povijest hodnicima naše zgrade, a mogli su i zaigrati za Moju Hrvatsku. Kako je sve izgledalo možete pogledati u našoj galeriji.

02.02.2023. | 21:40 | objavio: tajništvo

DAN OTVORENIH VRATA

Ul. Frana Supila 3, 20000, Dubrovnik

+385 (20) 432 569

tajnistvo@gimnazija-dubrovnik.hr

Facebook

Instagram

Developed by KlikIT | Design by Božo Prlenda