POZIVAJU SE UČENICI DA PRIJAVE SVOJ FILMSKI URADAK, ROK SUTRA, 21. 01. 2021.

RADIONICA FILMSKO STVARALAŠTVO DJECE I MLADIH

Pozivaju se učenici koji su u 2020. godini snimili  video uradak, samostalno ili u sklopu organizirane radionice (Luža, Duff, Motion), da isti mogu prijaviti za sudjelovanje u smotri filmskog stvaralaštva Foruma mladih grada Dubrovnika.

Vaše uratke možete poslati Wetransferom na adresu: miro bronzic <mbronzic@yahoo.com> , a za neke detalje možete nazvati kolegu Miru Bronzića na telefon 0992167653.

Rok za slanje je 21. siječnja 2021.

Ova radionica, Filmsko stvaralaštvo djece i mladih, sigurno će se najbolje „snaći“ u ovim, novim uvjetima održavanje Foruma. Kao što se i vi sve bolje snalazite u svemu s čim se u ovom trenutku suočavamo.Već godinama, u Kinu Sloboda, imali smo priliku gledati vaše animirane, dokumentarne, igrane filmove, spotove i još kojekakve maštovite i vrijedne radove koje ste snimili. Gledali smo ih u prekrasnoj dvorani s odličnom tehničkim uvjetima i u dobrom društvu.

Ove godine gledat ćemo ih na online Forumu, u toplini vlastitog doma i – opet u dobrom društvu, naravno!

Po završenoj montaži Forum će podijeliti  s vama link na kojem ćete moći pogledati sve filmske i video uradke iz prethodne godine.

Stručna ekipa Foruma razveselit će vas montažom raznolikog, bogatog i razigranog filmskog programa.