ODRŽANE PRIPREME ZA POLAGANJE ISPITA DRŽAVNE MATURE IZ MATEMATIKE

Profesor Toni Milun održao radionice kao pripremu za ispit državne mature iz matematike


Profesor Toni Milun održao radionice kao pripremu za ispit državne mature iz matematike

Prošli tjedan u Gimnaziji Dubrovnik održane su pripreme za polaganje ispita državne mature iz matematike za A i B razinu. Radionice je održao uvaženi profesor matematike Toni Milun u suradnji s našom školom i Visokim učilištem Algebra. Radionice su poklon maturantima Gimanzije Dubrovnik uz pozdrave dekana Algebre doc.dr.sc. Mislava Balkovića i kolege Tonia Miluna. Ova izvrsna suradnja nastavit će se i u budućnosti. ❤️

Ul. Frana Supila 3, 20000, Dubrovnik

+385 (20) 432 569

gimnazija-dubrovnik@du.t-com.hr

Developed by KlikIT | Design by Božo Prlenda