ODRŽANO 3. PO REDU HACKNITE NATJECANJE

Gimnazijalci visoko plasirani


Gimnazijalci visoko plasirani

Tim Gimnazije Dubrovnik kojeg čine naši učenici Maroje Goga iz 2.E, Luka Butigan, Leo Laštro, Luka Malečić i Niko Trešćec iz 4.E je zauzeo 13. mjesto s osvojenih 1385 bodova od 51 tima iz cijele Hrvatske koji su sudjelovali u  natjecanju koje se održalo ovaj vikend (14.10. – 16.10.2022.) pod nazivom CTF (Capture The Flag) kao treće po redu HACKNITE natjecanje namijenjeno srednjoškolskim timovima s ciljem proširenja znanja o kibernetičkoj sigurnosti. Natjecanjem se proširuje svijest o važnosti primjene sigurnosnih mjera te izbjegavanju i ispravljanju mogućih sigurnosnih propusta u programskom kôdu, postavkama ili nekoj drugoj komponenti računalnog sustava.
Čestitamo našem timu i mentorici Petri Bego.👏 Bravo!

Ul. Frana Supila 3, 20000, Dubrovnik

+385 (20) 432 569

tajnistvo@gimnazija-dubrovnik.hr

Facebook

Instagram

Developed by KlikIT | Design by Božo Prlenda