PREDSTAVLJENI UČENIČKI VLOGOVI SA STUDIJSKOG PUTOVANJA U MADRID

U SALOČI OD ZRCALA GIMNAZIJALCI POKAZALI ZAVIDNO ZNANJE O MADRIDU I ŠPANJOLSKOJ


U SALOČI OD ZRCALA GIMNAZIJALCI POKAZALI ZAVIDNO ZNANJE O MADRIDU I ŠPANJOLSKOJ

Projekt Gimnazije Dubrovnik pod nazivom Studijsko putovanje – Madrid zaključen je u petak projekcijom 11 učeničkih vlogova (videozapisa) s nedavno održanog studijskog putovanja. U projektu je sudjelovalo 78 učenika trećih razreda koji su u grupama snimali videozapise, tj. putopise o temama iz španjolske kulture, povijesti i umjetnosti o kojima su imali prilike saznati tijekom pripremnih aktivnosti prije putovanja te znanje produbiti tijekom putovanja.

Tako su u Saloči od zrcala 11. studenog prikazani videozapisi naziva Madrid (koji je predstavila Maria Sorić), Real Madrid (predstavio Toni Vejnović), El Escorial (predstavila Frančeska Krečak), Toledo (predstavio Martin Baće), Kraljevske palače (predstavio Marko Janičić), Španjolska književnost (predstavila Petra Đurković), Cervantes (predstavila Nika Vidojević), Španjolsko slikarstvo (predstavio Domagoj Bokšić), Gastronomija (predstavio Gabrijel Stjepan Skvrce), Španjolski modni brendovi (predstavio Karlo Franović) i Flamenco (predstavio Tino Lonza).

Voditeljica projekta je prof. Ana Pavličević, a u projektu su sudjelovali i profesori: Ivila Dender, Igor Miošić, Lucijana Pendo, Anja Vlahov te ravnateljica Katarina Tolja.

Zahvaljujemo Dubrovačkim knjižnicama i Marjani Leventić koji su nas ljubazno primili i ugostili u svojim prostorima!

21.11.2022. | 15:22 | objavio: tajništvo

STUDIJSKO PUTOVANJE MADRID

Ul. Frana Supila 3, 20000, Dubrovnik

+385 (20) 432 569

tajnistvo@gimnazija-dubrovnik.hr

Facebook

Instagram

Developed by KlikIT | Design by Božo Prlenda