NINA KOVAČIĆ PRVA NA ŽUPANIJSKOM NATJECANJU IZ ENGLESKOG JEZIKA

U BLATU NA KORČULI ODRŽANO ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ ENGLESKOG JEZIKA


U BLATU NA KORČULI ODRŽANO ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ ENGLESKOG JEZIKA

Učenica 2. C razreda Gimnazije Dubrovnik, Nina Kovačić osvojila je 1. mjesto na županijskom Natjecanju iz engleskog jezika koje se održalo 13. veljače u Osnovnoj školi Blato, u Blatu na Korčuli. Čestitamo i ostalim drugašima koji su se plasirali nešto niže; Ivan Knez, Davor Makivić, Bruna Stojanović, Lana Miladin, Anja Klečak, Gabrijel Gudelj, Ema Pralas i Ivana Sabljić, pohvaljujemo njihovo sudjelovanje i želimo im više uspjeha idući put. Maturanti Toni Šarić i Ana Lea Herceg u svojoj kategoriji osvojili su 2. i 3. mjesto. Bravo gimnazijalci i mentori profesori Davor Lilić, Silavana Radulović, Anton Krasnić i Nikica Anić.

Ul. Frana Supila 3, 20000, Dubrovnik

+385 (20) 432 569

tajnistvo@gimnazija-dubrovnik.hr

Facebook

Instagram

Developed by KlikIT | Design by Božo Prlenda