BIOSIGUIRNOST I BIOZAŠTITA

U Republici Hrvatskoj uvedeno poučavanje o sadržajima vezanima uz biosigurnost i biozaštitu. Nositelji projekta su: Klinika za infektivne bolesti „Dr. Fran Mihaljević“, Zagreb, HZZJZ, Hrvatsko društvo za biosigurnost i biozaštitu u partnerstvu s OŠ Vijenac, Osijek. Voditeljica projekta je prof. dr. sc. Alemka Markotić


U Republici Hrvatskoj uvedeno poučavanje o sadržajima vezanima uz biosigurnost i biozaštitu. Nositelji projekta su: Klinika za infektivne bolesti „Dr. Fran Mihaljević“, Zagreb, HZZJZ, Hrvatsko društvo za biosigurnost i biozaštitu u partnerstvu s OŠ Vijenac, Osijek. Voditeljica projekta je prof. dr. sc. Alemka Markotić

Sudjelujemo u projektu Biosigurnost i biozaštita kako bismo se upoznali sa znanstvenim, globalnim i osobnim pristupom u sprečavanju širenja zaraznih bolesti. Kroz učenje o opasnim uzročnicima bolesti i njihovom djelovanju usvajamo odgovorno ponašanje prema vlastitom i tuđem zdravlju u školi, obiteljskom domu, društvu i okolišu, analiziramo potencijalne opasnosti biougroze i načine prevencije, unosimo podatke dobivene istraživanjem, izrađujemo plakate, prezentacije, digitalne audio i video materijale i potičemo komunikacijske i prezentacijskr vještine. Na kraju nastavne godine čeka nas Državna smotra učeničkih radova. Vise o projektu možete pročitati ovdje. http://shorturl.at/ctOY4

Ul. Frana Supila 3, 20000, Dubrovnik

+385 (20) 432 569

tajnistvo@gimnazija-dubrovnik.hr

Facebook

Instagram

Developed by KlikIT | Design by Božo Prlenda