Filip Bašica , učenik 4. E razreda dobitnik državnog priznanja Imperial

PRVI PUT DODIJELJENO PRIZNANJE IMPERIAL TRAJNI, ŽIVI SPOMEN NA POGINULU DJECU DOMOVINSKOG RATA


PRVI PUT DODIJELJENO PRIZNANJE IMPERIAL TRAJNI, ŽIVI SPOMEN NA POGINULU DJECU DOMOVINSKOG RATA

Godišnje priznanje Imperial kao trajni spomen na  poginulu djecu, civilne žrtve Domovinskog rata ustanovile su njihove majke u suradnji s Denisom Pavelom, dobitnikom državne nagrade za promicanje prava djeteta. Ovo priznanje 20. studenog 2021. dodijeljeno je prvi put na svečanosti koja je upriličena u kongresnoj dvorani hotela Hilton Imperial u Dubrovniku, jučer na Svjetski dan djece. Nikolina, Miho, Andrea, Maro, Romano, Hrvoje, Maris, Katarina, Marija, Dolores, Vlaho, Đuro, Šimo, Luka, Tonći, Orsat – imena su djevojčica i dječaka, čiji su životi iznenada prekinuti prije 30 godina. Gimnazijalac Filip Bašica, učenik 4. E razreda, Bruna Stojanović, učenica OŠ Montovjerna i Josip Đurović, učenik OŠ Mokošica dobitnici su ovog državnog priznanja za njihov volonterski rad i doprinos zajednici. Čestitamo Bruni, Filipu i Josipu! Više pogledajte u prilogu DUTV https://www.youtube.com/watch?v=wEaHYLidW9E

21.11.2021. | 12:02 | objavio: tajništvo

PRIZNANJE IMPERIJAL

Ul. Frana Supila 3, 20000, Dubrovnik

+385 (20) 432 569

tajnistvo@gimnazija-dubrovnik.hr

Facebook

Instagram

Developed by KlikIT | Design by Božo Prlenda