"MJESTO ODRASTANJA" I "SVJEDOCI GIMNAZIJSKE PROŠLOSTI"

ZANIMLJIVA IZLOŽBA GIMNAZIJALACA


ZANIMLJIVA IZLOŽBA GIMNAZIJALACA

Pozivamo vas na izložbu koju su pripremili učenici povijesne grupe, a koji su najmanje treća generacija koja stanuje u istom prostoru kao i njihovi preci. Gimnazijalci su istražili prostor u kojem žive kroz stare obiteljske i druge fotografije, usmenu povijest svoje obitelji i susjeda, izradili lente vremena i naznačili promjene slikovnim materijalom te pisali eseje na temu "Moj kvart nekad i sad". Istraživali su i povijest gimnazijskih dokumenata kroz 20.st. Otvaranje izložbe je u petak 3. lipnja 2022. u 19.00 sati u Lazaretima IV. lađa. Izložba ostaje otvorena do 25. lipnja.

Ul. Frana Supila 3, 20000, Dubrovnik

+385 (20) 432 569

tajnistvo@gimnazija-dubrovnik.hr

Facebook

Instagram

Developed by KlikIT | Design by Božo Prlenda