OBILJEŽAVANJE SJEĆANJA NA DOMOVINSKI RAT

U LAZARETIMA ODRŽANE INTERAKTIVNE RADIONICE SPECIJALNE JEDINICE POLICIJE "GROF", DUBROVNIK


U LAZARETIMA ODRŽANE INTERAKTIVNE RADIONICE SPECIJALNE JEDINICE POLICIJE

Gimnazija Dubrovnik i ove godine nastavlja suradnju sa Specijalnom jedinicom policije „Grof“, Dubrovnik kroz održavanje interaktivne radionice pod vodstvom profesorice povijesti Tihane Magaš iz Zadra i Lovorke Krajnović Tot iz Vukovara. Domovinski rat kroz osobne priče pripadnika Specijalne jedinice policije "Grof", Dubrovnik i ove godine oduševio je i dirnuo kako gimnazijalce tako i njihove profesore. Pogledajte kako im je bilo.

07.11.2022. | 12:56 | objavio: tajništvo

U LAZARETIMA ODRŽANE RADIONICE SPECIJALNE JEDINICE POLICIJE "GROF"

Ul. Frana Supila 3, 20000, Dubrovnik

+385 (20) 432 569

tajnistvo@gimnazija-dubrovnik.hr

Facebook

Instagram

Developed by KlikIT | Design by Božo Prlenda