ERASMUS AKTIVNOSTI

.

Profesorica španjolskog jezika i Erasmus koordinatorica Gimnazije Dubrovnik Anja Vlahov Žeravica sudjelovala je od 13. do 15.svibnja 2023. na međunarodnom eTwinning seminaru "eTwinning - Innovation and Education" u Budimpešti, financiranom u okviru eTwinning programskih aktivnosti koje su dio programa Erasmus+, u organizaciji Agencije za mobilnost i programe EU. Na seminaru su sudjelovali nastavnici iz 20 zemalja te su razmijenili i razrađivali ideje za buduće eTwinning projekte. Po povratku s mobilnosti, u Gimnaziji Dubrovnik održana je radionica 23. svibnja za članove Nastavničkog vijeća na kojoj su se sudionici pobliže upoznali s ESEP platformom i mogućnostima eTwinninga.

Gimnazija Dubrovnik i ove godine nastavlja s Erasmus+ aktivnostima za koje je kao nositelj Erasmus akreditacije ispunila sve kriterije formalne prijave prihvatljivosti te je naš projekt prihvaćen za financiranje. Uz Gimnaziju Lava iz Slovenije s kojom surađujemo već više godina u idućoj školskoj godini učenici i nastavnici će imat priliku posjetiti još dvije nove škole; srednju školu Mar de Alboran iz Estepone, Španjolska i Gesamtschule Münster Mitte iz Münstera, Njemačka.

25.05.2023. | 21:40 | objavio: tajništvo

ERASMUS AKTIVNOSTI