Županijsko natjecanje – izložba učenika srednjih škola iz područja vizualnih umjetnosti i dizajna ,LIK-2021.

KLAUDIJA LUJIĆ PREDLOŽENA ZA DRŽAVNO NATJECANJE!


KLAUDIJA LUJIĆ PREDLOŽENA ZA DRŽAVNO NATJECANJE!

U Gimnaziji Dubrovnik održano je županijsko Natjecanje iz područja vizualnih umjetnosti i dizajna LIK-2021.Tema natjecanja bila je Portret i autoportret ,a podtema Tijelo u likovnoj umjetnosti. Natjecanju je pristupilo šesnaest učenika, a troje je predloženo za državnu razinu.

Prvo mjesto pripalo je Klaudiji Lujić,3.r.(Gimnazija Dubrovnik) , drugo mjesto Matej Dropuljić,1.r. (Gimnazija Metković), a treće mjesto pripalo je Gabrijeli Matković, 1.r. ( Biskupijska klasična gimnazija Ruđera Boškovića- Dubrovnik).

Čestitamo svim sudionicima i njihovim mentorima , a predloženima želimo uspjeh na državnoj razini natjecanja.

Virtualnu galeriju sa konačnim poretkom možete vidjeti putem poveznice :

https://sway.office.com/ehCHswFiMdxKzZVI?ref=Link

Ul. Frana Supila 3, 20000, Dubrovnik

+385 (20) 432 569

gimnazija-dubrovnik@du.t-com.hr

Developed by KlikIT | Design by Božo Prlenda